Legíny
Recenze a doporučení

Trendly.cz a RebelSkin – recenze legín na vlně trendu

V rámci spolupráce se mi dostaly do ruky úžasné legíny z eshopu Trendly.cz, od značky RebelSkin. Jaké jsou? Jak jsem s nimi spokojená? To vše vám prozradím v následujícím článku.

Co čekám od mých legín?

Než se pustím do samotné recenze, ráda bych nejdřív shrnula, co vlastně čekám od takových legín? Legíny jsou pro mě velmi důležitý kus oblečení, protože v ničem jiném prakticky necvičím. A přesně z toho také plyne spousta požadavků, které na legíny mám. Čekám od nich:

  • že nebudou nikde průhledné a nebude nic prosvítat
  • že se “nevykolení” a zachovají si svůj tvar
  • že budou pevné, ale zároveň pružné, aby se v nich opravdu dobře cvičilo

Co je Trendly? A co je RebelSkin?

E-shop Trendly.cz je e-shop, který vznikl z nadšení a ze zápalu pro kvalitu a hlavně pro neotřelost. Jak sám hlásá: „V roce 2020 jsme založili vlastní eshop a připravili pro vás ucelenou nabídku toho, co bychom si sami chtěli koupit. “ A přesně tak to také je.

Na e-shopu najdete legíny a další oblečení od značek – Boco, Deep vip, Carpatree, Elka lounge, Slavi., a také od značky RebelSkin, která padla do oka mně. Jedná se o polskou značku, na jejíž tvorbě se podílejí sportovci a umělci. Pojí v sobě funkčnost a umění a jedná se o 100% polský výrobek. Více o značce si můžete přečíst přímo na blogu Trendy.cz.

Jaké jsou legíny RebelSkin z Trendly.cz

Dostala jsem úžasné legíny, které v sobě pojí mnoho a mnoho kvalit a hlavně dokonalý design. Skutečně, mohu potvrdit slova značky zmíněná výše. Je to opravdový umělecký kousek, který nezklame.

Materiál a obecný dojem

Materiál je skutečně zdá se velmi odolný a hlavně strašně příjemný na těle. Leginy se „nevykolenily“ a zároveň jsou úžasně pevné, ale zároveň pružné, takže na cvičení a další aktivní pohyb jsou jako dělané. Zároveň nejsou průhledné, takže se je nemusíte bát vzít ven. Já je dokonce vzala ven když byly nádherné 4°C a udělala jsem další nečekané zjištění. Vůbec mi v nich nebyla zima.

Zkouška praním

Zkoušela jsem je i vyprat, abych zjistila, zda budou pouštět. Nepouští. To znamená jediné, že tisk i látka jsou skutečně kvalitní. Praní obecně jim nic neudělalo. Jen je třeba dodržovat zásady a prát skutečně na 30°C.

Design

Design je vskutku umělecký. Nádherně provedený a navíc přesně odpovídající mému stylu. Takový lehce do fantasy a mystična, případně jen s jemnými krásnými vzory.

Zkrátka jsem s nimi velmi spokojená. Splnily všechna má očekávání a já mohu jen doporučit. Jediné co, tak budete mít případně nejspíš velký problém si vybrat. Protože designy jsou skutečně úžasné a já sama strávila výběrem těch pravých více než hodinu.

Legíny recenze

A co na ně říkáte vy? Jak se vám líbí?

Mladá dívka s duší umělce. Nadšenec. Milovnice tance, literární tvorby a přírody. Nepohrdne ani kvalitní kulturou, vážnou hudbou a dalšími podivnostmi. Třeba jako převlékání do kostýmů. Zkrátka zcela normální člověk!

4 komentáře

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap